UHT clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravidla a technická Slova By Xdmister

Go down

Pravidla a technická Slova By Xdmister Empty Pravidla a technická Slova By Xdmister

Post by BlueKonus Sun Jun 10, 2018 1:17 pm

Pravidla
1) Nenadavat ostatnim hracum v clanu
2) Ne kazit hru ostatnim hracu v clanu
3) Nevidavat se za administratora clanu
4) Do clanu muze pozvat hrace jen Administrator
5) Pokud administrator zada technicky slovo tak ho musite uposlechnout
6) Za simona se musite chovat normalne jako kazdej jinej hrac a ne nadrzovat clanu uht
7) Pokud hrac z clanu u T dostane PP a u ct budou hraci z clanu UHT tak museji zastavit a nechat se zabit(Nejlepe prijit tak 1m pred T a delat afk) Pointa je aby T dostalo body

Technická Slova
!vzbura! (Vsichni hraci po 1s z clanu musi vybehnout po nejblisim CT hraci)

!vdvzbura! (pokud bude hlidat CT vd ktere bude v clanu UHT tak ct musi udelat afk hrace a nebranit se pred vd pusti klavesnici a mis)

!freevd! (Toto se posila jen CT hracum v poste Informator si pozada o mik a rekne nec o jako "Pred 3 kolama mi dalo UHT FreeKill pri tom kdyz simon padl a ja se mohl hejbat a dal mi hedu" CT musi odsouhlasit ze dal Free Kill a nahlasit pristi kolo vd)
¨
!(ATRAKCE)! (pokud nejakej hrac z clanu dostan vyhodu z atrakci a informator stihne napsat NAPR. "!BOX!" tak danej hrac z vyhodou musi napsat BOX)

!(MAPA)! (pokud bude hlasovani a informator napise neco jako !2! tak vseci z clanu UHT musi dat v hlasovani 2)




BlueKonus
Admin

Posts : 8
Join date : 2018-06-10

https://uht-clan.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum